2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kraków
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Czyżyny
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca dla STUDENTEK - Sprzedawca w sklepie ze ZDROWĄ ŻYWNOŚCIĄ

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Spichlerz-Zdrowia.pl dynamicznie dynamicznie rozwijającą się firmą dlatego poszukujemy pracowników na stanowisko: Obsługa Klienta w sklepie ze zdrową żywnością Galeria Nowe Czyżyny.

Kogo poszukujemy

Studentek studiów zaocznych oraz dziennych. Ilość godzin do wypracowania do ustalenia z kandydatem od 20 do 160 miesięcznie.

Poszukujemy zarówno na pełny i niepełny etat

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta

  • Zamówienia towaru

  • Dbanie o ekspozycję i estetyczny wygląd sklepu oraz porządek

Oczekiwania:

  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku

  • Dokładność oraz sumienność;

  • Doświadczenia w aktywnej sprzedaży

  • Mile widziane doświadczenie w branży zdrowej żywności

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość subiekta oraz Prawo jazdy kategorii B

Zapewniamy:

  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

  • Możliwość szybkiego awansu

  • Umowa o pracę

  • Miłą atmosferę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + wysokie premie

  • Wiele dodatkowych świadczeń

  • Pracę pełną wyzwań oraz możliwość wykazania się inicjatywą Pracę ze zdrowymi produktami Szkolenia

Jeżeli chcesz rozwijać się pod skrzydłami renomowanej marki, to zapraszamy do złożenia CV poprzez formularz.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 671107646