2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Będzin
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 14 maja 2024

Praca dla studentki ! Dział zamówień publicznych

Lokalizacja

Będzin, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Firma INTRA-MED Sp. z o.o. Dostawca rozwiązań medycznych w zakresie materiałów opatrunkowych poszukuje studenta/tki na stanowisko Asystent ds. Zamówień Publicznych. Poszukujemy kandydata/tki, która chce zdobyć praktyczne doświadczenie w obszarze zamówień publicznych oraz ma zainteresowanie branżą medyczną.

Obowiązki:

  • Wspieranie zespołu ds. Zamówień Publicznych w codziennych operacjach.

  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji związanej z postępowaniami przetargowymi.

  • Analiza dokumentów przetargowych i udział w przygotowywaniu ofert.

  • Monitorowanie zmian w przepisach dotyczących zamówień publicznych w sektorze medycznym.

  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia zgodności procesów z prawem.

Wymagania:

  • Status studenta lub absolwenta studiów I lub II stopnia.

  • Zainteresowanie zamówieniami publicznymi oraz branżą medyczną.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.

  • Znajomość pakietu MS Office.

  • Komunikatywność oraz zdolność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w obszarze zamówień publicznych w branży medycznej.

  • Elastyczny grafik pracy dostosowany do harmonogramu studiów.

  • Wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego na adres email. W temacie wiadomości proszę wpisać "Aplikacja Asystent ds. Zamówień Publicznych - [imię i nazwisko]".

Śląskie

Śląskie, Będzin, Śródmieście
ID: 918186620