2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bieżanów-Prokocim
Dodane 08 kwietnia 2024

Praca dla studentki w sklepie internetowym (odzież)-pakowanie zamówień

Wynagrodzenie

27 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis:

Femimoda.pl

Istniejemy na rynku odzieżowym od 23 lat. Od czasu pandemii rozpoczęliśmy przygodę ze sprzedażą internetową. Obecnie prowadzimy naszą sprzedaż na Allegro i własnym sklepie online. Specjalizujemy się w odzieży damskiej dla kobiet 40+ i dużych rozmiarach.

Twój zakres obowiązków:

-Kompletowanie i pakowanie zamówień

-Rozmieszczanie towarów na półkach

-Dbałość o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

- Łatwe przyswajanie wiedzy

- Zaangażowanie oraz chęć do pracy

- Dokładność i szybkość w działaniu

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- Praca w godzinach 8-16 poniedziałek-piątek

Oferujemy:

-Stabilność zatrudnienia, rzetelne rozliczenia z pracownikami i płacę na czas

- Dobre i przyjazne warunki pracy w zgranym, stałym zespole

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 835766106