2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Dolnośląskie
  5. Ochrona - Bielany Wrocławskie
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca dla Studentów - Pracownik Ochrony 31 zł/h

Wynagrodzenie

30,99 - 31 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Studiujesz i szukasz pracy, którą pogodzisz ze studiami? A może interesuje Cię branża ochroniarska i chcesz rozpocząć karierę zawodową w tym kierunku?

Jeśli dodatkowo cechuje Cię zaangażowanie, sumienność i punktualność, praca jest właśnie dla Ciebie!

Aplikuj juz teraz! Pracuj z M2C Facility Solution Polska Sp. z o.o.

Obowiązki

Jako Pracownik Ochrony Fizycznej będziesz odpowiedzialny/-a za utrzymanie najwyższego standardu funkcjonowania Obiektu, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Do twoich obowiązków należeć będzie kontrola ruchu osobowego i towarowego, obchody obiektu i bieżąca współpraca z dowódcą zmiany.

Wymagania

  • niekaralność,

  • sumienność,

  • punktualność,

  • status studenta/ucznia.

Oferujemy

  • umowę zlecenie ze stawką 31zł/h brutto,

  • elastyczny grafik,

  • dodatki za polecenie znajomych do pracy,

  • wypłata wynagrodzenia zawsze na czas,

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

  • narzędzia potrzebne do pracy,

  • pełne umundurowanie.

  • bonusy motywacyjne,

  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.

Oferta skierowana również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Proszę o zawarcie w CV klauzuli: " Wyrażam zgodę na

przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1

lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27

kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem

danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia

dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 834533249