2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Praga-Południe
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca dla studentów w biurze tłumaczeń

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Praca dla studentów w biurze tłumaczeń na terenie Warszawy.

Poszukujemy studenta do pracy w niepełnym wymiarze godzin - ok. 6 godzin dziennie do prac asystencko-biurowych do biura tłumaczeń oraz od czasu do czasu do wyjazdów do tłumaczy i klientów po tłumaczenia i do przewożenia dokumentów komunikacją miejską. Oferujemy stałą pracę na umowę zlecenie w uzgodnionym wymiarze czasu.

Oferujemy:

- Naukę zasad codziennego funkcjonowania biura tłumaczeń i obiegu dokumentów.

- Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy biurowej w liczącym się na rynku biurze tłumaczeń.

-Stałą pracę w dłuższym okresie czasu w stałych godzinach pracy między 8.30 a 17.00 na około 6-8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku, w uzgodnionych dniach lub codziennie.

- Możliwość stałej pracy po zdobyciu doświadczenia i przyuczeniu oraz awansu na stanowisko Asystenta Project Managera. Dla wytrwałych i zaangażowanych w perspektywie rozwoju samodzielne stanowisko Project Managera samodzielnie zarządzającego projektami tłumaczeniowymi.

- Miłą atmosferę w pracy w młodym przyjaznym i pomocnym zespole.

Zakres obowiązków:

-Bieżący kontakt z tłumaczami i klientami.

-Sprawdzanie tłumaczeń i dokumentów pod kątem kompletności i zgodności danych.

-Wsparcie w pracy Project Managerów.

-Pomoc w obsłudze administracyjnej biura i w korespondencji, czasem obsłudze telefonicznej i obsłudze klientów.

-Terminowe dostarczanie dokumentów i odbiór we wskazanym uzgodnionych miejscach w Warszawie i okolicach od tłumaczy, klientów i pomiędzy oddziałami biura.

-Przygotowywanie wycen tłumaczeń i rozliczeń tłumaczeń.

-Wpisywanie danych do bazy.

-Pomoc w pozostałych pracach biurowych i w przygotowywaniu dokumentów biurowych, skanowaniu dokumentów.

Wymagania:

-Student ostatnich lat studiów lub student zaoczny z dyspozycyjnością min. 4-5 dni w tygodniu w dni powszednie.

-Osoba posługująca się językiem polskim jak językiem ojczystym.

-Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

-Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań.

-Dyspozycyjność minimum około 25-35 godzin w tygodniu od poniedziałku do piątku.

-Umiejętność poruszania się po Warszawie komunikacją miejską i korzystania z aplikacji pomagających dojechać pod różne adresy.

-Łatwość uczenia się i chęć poszerzania wiedzy.

-Mile widziana minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego.

-Dodatkowym atutem będą studia językowe, polonistyczne lub administracyjne w trakcie nauki.

UWAGA: Nie szukamy tłumaczy ani osób chcących wykonywać tłumaczenia samodzielnie lub chcących odbywać praktyki tłumaczeniowe pod okiem doświadczonych tłumaczy, lecz osób do prac biurowych przy obsłudze biurowej projektów językowych, chcących nauczyć się pracy w biurze, archiwizacji dokumentów i poznać tajniki codziennej pracy w biurze tłumaczeń oraz do komunikacji bezpośredniej z tłumaczami.

UWAGA: Aktualna rekrutacja dotyczy stanowiska w biurach w Warszawie w Centrum oraz na Pradze, sporadycznie na Mokotowie jako zastępstwo.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem. Prosimy o dopisanie numeru referencyjnego ogłoszenia: 20240424STUD. Prosimy o wskazanie oczekiwań finansowych.

Prosimy o zamieszczenie w CV, następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Skontaktujemy się z wybranymi osobami telefonicznie i zaprosimy kandydatów na spotkanie rekrutacyjne.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 914157069