2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Imielin
  7. Kelner, barman, barista - Centrum
Dodane 19 kwietnia 2024

Praca dla Studentów w kawiarni Happy Cafe, Imielin

Wynagrodzenie

27,70 - 27,80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Imielin, Centrum

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy energicznej i uśmiechniętej studentki do pracy w naszej przytulnej kawiarence Happy Cafe w Imielinie.

Jeśli jesteś pełna entuzjazmu i lubisz pracować w przyjaznej atmosferze, ta oferta jest dla Ciebie!

Stanowisko: Pracownik Kawiarni

Lokalizacja: Imielin

Godziny pracy: Elastyczne, zgodnie z harmonogramem studiów

Obowiązki:

Obsługa klientów i przyjmowanie zamówień

Przygotowywanie i serwowanie napojów oraz lekkich dań

Utrzymywanie czystości i porządku w lokalu

Pomoc w codziennych zadaniach kawiarni

Wymagania:

Status studentki lub studenta

Pozytywne podejście i gotowość do pracy zespołowej

Dobre umiejętności komunikacyjne i chęć nauki

Oferujemy:

Pracę w przyjaznym środowisku

Elastyczny grafik dostosowany do Twoich zajęć

Możliwość rozwoju w branży gastronomicznej

Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

Jeśli jesteś zainteresowana pracą w naszej kawiarni i spełniasz nasze wymagania, wyślij swoje CV ze zdjęciem.

Śląskie

Śląskie, Imielin, Centrum
ID: 912963852