2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Śląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Tychy
Dodane 07 kwietnia 2024

Praca dla stylistki paznokci

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Gabinet kosmetologii i laseroterapii Beautiful Skin, poszukuje stylistki paznokci i pedicurzystki.

Wymagania:

-posiadanie statusu studenta;

-doświadczenie min. 6 miesięcy (nawet w domowym zaciszu) w wykonywaniu manicure klasyczny, manicure hybrydowy, manicure żelowy, pedicure klasyczny frezarkowy, pedicure hybrydowy;

-mile widziana umiejętność przedłużania płytki paznokci i wykonywanie podstawowych  zdobień;

-mile widziane dodatkowe umiejętności wykonywania prostych usług kosmetycznych upiększających tj. henna brwi i rzęs, laminacja brwi i rzęs, regulacja brwi pęsetą i woskiem;

-dyspozycyjność w 2 soboty w miesiącu;

-miła aparycja, wysoka kultura osobista, chęć i motywacja do pracy;

-uśmiech i pozytywne nastawienie :)

Zakres obowiązków:

-manicure hybrydowy;

-manicure żelowy;

-manicure klasyczny;

-przedłużanie paznokci żelem;

-stylizacja paznokci;

-pedicure klasyczny frezarkowy;

-pedicure hybrydowy;

-stylizacja brwi oraz rzęs henną;

-przestrzeganie zasad higieny w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Klientów.

Oferujemy:

-umowę zlecenia;

-pracę na najwyższej jakości materiałach;

-praca zmianowa (8-16, 12-20 i 2 soboty w miesiącu) – możliwość dostosowania grafiku;

-możliwość zdobycia ogromnego doświadczenia w pracy z klientem;

-bardzo luźną i miłą atmosferę pracy;

CV wraz ze zdjęciami swoich prac prosimy wysyłać poprzez formularz OLX.

- W CV prosimy o adnotację: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000) oraz zgodnie klauzulą informacyjną dołączoną do mojej zgody.

Więcej o naszym gabinecie na stronie: www.beautifulskin.tychy.pl

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 910104802