2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Mościska
Dodane 22 kwietnia 2024

Praca dla tanatokosmetologa w zakładzie pogrzebowym Warszawa 4500netto

Lokalizacja

Mościska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy osoby do pracy w zakładzie pogrzebowym na stanowisku tanatokosmetologa.

oczekujemy dyspozycyjności, wysokiej kultury osobistej, szacunku do Osób zmarłych, umiejętności pracy w pojedynkę, doświadczenia/kursów.

prawo jazdy kat. B

obowiązki:

Ubieranie, makijaż oraz ogólne przygotowanie ciał Osób Zmarłych do pochówku lub kremacji, dbanie o godny wizerunek zmarłych w dniu pożegnania.

utrzymywanie czystości pomieszczeń technicznych (sala pożegnań + zaplecze)

dodatkowe obowiązki formalno-organizacyjne / pomoc biurowa

Oferujemy:

praca od pon-pt 8-16 lub 9-17

4500 zł netto miesięcznie, umowa zlecenie,

Praca w Warszawie na terenie Cmentarza Komunalnego Północnego

Kazimierza Wóycickiego 14, 01-938 Warszawa

CV prosimy przesyłać elektronicznie

Lokalizacja

Mościska,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mościska
ID: 880788218