2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Kujawsko-pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Bydgoszcz
Dodane 23 kwietnia 2024

Obsługa Klienta Stacja Paliw MOYA - Park Przemysłowy

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeżeli interesuje Cię elastyczny czas pracy, uważasz, że praca z ludźmi to przyjemność- aplikuj na stanowisko sprzedawcy na stacji paliw MOYA ul. Bydgoskich Przemysłowców 25

Podstawowe obowiązki:

  • obsługa klienta według obowiązujących standardów,

  • komunikowanie promocji,

  • dbanie o czystość i porządek na terenie obiektu

  • dbałość o prawidłową ekspozycję towaru

Proponujemy:

  • umowę o prace na pełny etat

  • prace w systemie zmianowym (7-19 19-7),

  • rabaty na zakupy i paliwo,

  • atrakcyjne szkolenia,

  • podstawę + atrakcyjne premie sprzedażowe przy wyrobieniu planów i za obsługę tajemniczego klienta

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole

  • uczciwość

  • dyspozycyjność

  • chęć do pracy ( również w nocy )

  • mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Proszę o załączenie klauzuli CV RODO :

Uprzejmie informuje, że odpowiem wyłącznie na wybranie oferty, a CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji nie są przechowywane. Po zakończeniu rekrutacji są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 904587787