2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Mazowieckie
  6. Opieka nad dziećmi - Warszawa
  7. Opieka nad dziećmi - Ursus
Dodane 03 kwietnia 2024

Praca dla Wychowawcy na wycieczce ( 350 zł netto) blisko Warszawy

Wynagrodzenie

350 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Witam, poszukujemy dwóch osób do współpracy którzy chciałyby dołączyć do naszej wycieczki  w charakterze Wychowawcy wycieczki w terminie 20.04.24 ! ( 1 dzień ) Wycieczka odbędzie się w Kawęczynie 30 km od Warszawy .

Czego wymagamy?

doświadczenia jako wychowawcy + ukończonego kursu na wychowawcę wypoczynku, lub stopień nauczyciela

umiejętności łączenia dyscypliny z tworzeniem przyjaznej atmosfery,

kreatywności i odpowiedzialności w kontakcie z dziećmi.

Jakie będą Twoje obowiązki?

sprawowanie opieki nad uczestnikami wycieczki w zakresie higieny, zdrowia, wyżywienia oraz innych czynności opiekuńczych,

zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom wycieczki ,

Co oferujemy?

zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

szkolenie przygotowawcze przed rozpoczęciem wycieczki ,

, wyżywienie 3 posiłki i transport ,

perspektywę stałej współpracy na obozach letnich i zimowych i wycieczkach,

pracę w gronie pasjonatów, którzy dzielą się swoimi umiejętnościami i doświadczeniem,

Stawkę 350 zł netto za jeden dzień praca od 8:30 do 20:00 .

świetną zabawę! :)

Prosimy o dopisanie CV

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 909152057