2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Lubiń
Dodane 11 kwietnia 2024

Praca dla Zootechnika, lekarza weterynarii, studenta med. wet.

Lokalizacja

Lubiń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Nowoczesne gospodarstwo rolne w gminie Trzemeszno poszukuje osób do pracy przy krowach mlecznych.

Jeżeli znasz pracę w gospodarstwie, nie boisz się dużych zwierząt, lubisz kontakt ze zwierzętami, masz chęci do pracy , mamy dla Ciebie interesującą ofertę:

Zootechnik, technik weterynarii

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe w kierunku: zootechniczne, weterynaryjne

  • gotowość do pracy bezpośrednio ze zwierzętami

  • chęć specjalizacji w kierunku bydła mlecznego

  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • obsługa porodówki dla zwierząt w systemie zmianowym, opieka okołoporodowa krowy i cielęcia

  • pomoc przy zabiegach zootechnicznych i weterynaryjnych

  • prowadzenie dokumentacji hodowlanej

Oferujemy:

  • praca w nowoczesnym gospodarstwie mlecznym

  • przyuczenie do pracy przez doświadczonego zootechnika

  • rozwój zawodowy

  • różny wymiar czasu pracy (pełen, okresowy, sezonowy, weekendowy)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Lubiń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Lubiń
ID: 678247757