2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Stryszawa
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca Docieplenia Budynków, Elewacje

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Stryszawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

OPIS

Stanowisko: Pracownik ds. Dociepleń i Elewacji Budynków Mieszkalnych

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonych pracowników do pracy przy docieplaniu i elewacji budynków mieszkalnych. Osoby zainteresowane powinny mieć umiejętność wykonywania prac związanych z izolacją termiczną, montażem elewacji oraz wykończeniami zewnętrznymi budynków.

Obowiązki: - Przygotowywanie powierzchni do docieplenia i montażu elewacji - Wykonywanie izolacji termicznej zewnętrznej - Montaż elewacji zgodnie z planami i instrukcjami technicznymi - Wykonywanie prac wykończeniowych, takich jak malowanie, kładzenie tynków czy montaż detali elewacyjnych - Zapewnienie wysokiej jakości wykonania prac zgodnie z normami i przepisami bezpieczeństwa

Wymagania: - Doświadczenie w pracy przy dociepleniach i elewacjach budynków mieszkalnych - Znajomość technik izolacji termicznej i montażu elewacji - Umiejętność obsługi narzędzi i sprzętu specjalistycznego - Zdolność pracy w zespole - Gotowość do pracy na wysokościach - Odpowiednie certyfikaty i uprawnienia będą dodatkowym atutem Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie budowlanej - Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności - Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń - Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie swojego CV lub skontaktowanie się telefonicznie nr 7 3 2 9 9 4 3 8 0.

Lokalizacja

Stryszawa,

Małopolskie

Małopolskie, Stryszawa
ID: 913602106