2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Przyprostynia
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca dodatkowa Gmina Zbąszyń

Lokalizacja

Przyprostynia

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca dorywcza  Gmina Zbąszyń

Poszukujemy osób gotowych podjąć pracę dodatkową, na jedną, dwie zmiany (godz. 6-14, 8-16, 14-22) bądź pół etatu .Osoby te będą zatrudnione na podstawie umowy zlecenie, na tym stanowisku oczekujemy chęci do pracy, odpowiedzialności, i dobrą jakość pracy. Jeżeli masz więcej pytań i jesteś zainteresowany/a aplikuj do nas !

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami telefonicznie i zaprosimy na kolejny etap rekrutacji.

Opis stanowiska:

Praca wykonywana w siedzibie firmy.

  • Pakowanie wyrobów gotowych do kartonów

  • Foliowanie towaru

  • Prace dodatkowe na terenie zakładu

  • Dbanie o wysoką jakość wyrobów schodzących z maszyny

  • Zgłaszanie wszelkich usterek toreb operatorowi maszyny

  • Dbanie o estetykę wyrobu znajdującego się w kartonie

  • Dbanie o porządek przy maszynie tj. ustawianie palet z gotowym wyrobem, pustych kartonów itp.

  • Segregowanie i gromadzenie odpadów w wyznaczonych pojemnikach

Lokalizacja

Przyprostynia,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Przyprostynia
ID: 884474695