2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Łódzkie
  6. Pozostałe - Sulejów
Dodane 10 kwietnia 2024

Praca dodatkowa na weekendy - obsługa grilla

Wynagrodzenie

30 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sulejów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osób do obsługi grilla w weekendy.

Jeśli jesteś osobą uśmiechniętą, pozytywnie nastawioną do życia, potrafisz pracować pod presją czasu, lubisz kontakt z ludźmi zapraszamy do naszego zespołu.

Obowiązki:

  • przygotowanie, grillowanie różnego rodzaju potraw

  • wydawanie gotowych dań

  • przyjmowanie dostaw

  • dbanie o czystość na stanowisku pracy

Oferujemy pracę w niepełnym wymiarze godzin, umowę zlecenie, wynagrodzenie od 30 zł brutto (w przypadku uczniów/studentów do 26 r.ż. jest to kwota na rękę).

Miejsce pracy - Sulejów

Lokalizacja

Sulejów,

Łódzkie

Łódzkie, Sulejów
ID: 749847429