2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Mszczonów
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca dodatkowa Panowie - sortowanie, rozładunki, załadunki

Wynagrodzenie

33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Mszczonów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Agencja Pracy Tymczasowej AXXIA SP. Z O.O. (certyfikat 12914) dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Sortowacz paczek i przesyłek kurierskich - poniedziałki, wtorki w godzinach 22:00-3:00

Miejsce wykonywania pracy: MSZCZONÓW

Zadania:

- sortowanie przesyłek kurierskich

- rozładunki, załadunki

- praca stojąca

Wymagania:

- dyspozycyjność

- chęć do pracy

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- umowa zlecenie 33,00 zł brutto/h (+PREMIA za obecność i wydajność)

- pracę w godzinach nocnych (poniedziałek, wtorek 22:00-3:00)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AXXIA sp. z o.o. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12b, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich dokumentów aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez AXXIA.

Lokalizacja

Mszczonów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mszczonów
ID: 914626243