2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Śląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Szczyrk
Dodane 06 maja 2024

Praca dodatkowa POKOJOWA - pani do sprzątania Szczyrk

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczyrk

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Apartamenty XYZ to nowy i luksusowy obiekt noclegowy w Szczyrku. Zlokalizowany jest przy dolnej stacji kolejki gondolowej w Szczyrku przy ul. Salmopolskiej 49. Do naszej restauracji poszukujemy osób chętnych do pracy dodatkowej jako pokojowe, panie do sprzątania.

Zakres obowiązków:

- sprzątanie apartamentów hotelowych oraz części wspólnych budynku (korytarze, basen, restauracja, recepcja itp.) - utrzymanie czystości i zmywanie naczyń w kuchni

Wymagania: - doświadczenie w pracy nie jest wymagane, wystarczą chęci do pracy !

- dyspozycyjność do pracy  w weekendy

Oferujemy:

- prace w młodym zespole, w nowoczesnym obiekcie hotelowym - atrakcyjne wynagrodzenie – dostoswane do posiadanych umiejętności i posiadanego doświadczenia. - elastyczny grafik pracy - możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o prace wraz z rozwojem obiektu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV przez aplikacje OLX. Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Serdecznie zapraszamy do współpracy !

Administratorem danych osobowych jest TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 43-370 Szczyrk Olimpijska 37, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Lokalizacja

Szczyrk,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Szczyrk
ID: 915337753