2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kołobrzeg
Dodane 01 kwietnia 2024

Praca dodatkowa - sprzedawca w sklepie z pamiątkami

Lokalizacja

Kołobrzeg

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Dzień dobry,

poszukuję osoby do pacy dorywczej w sklepie z pamiątkami na promenadzie w Kołobrzegu.

Zatrudnienie miałoby charakter pracy w ramach zastępstwa.

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa klienta,

  • sprzedaż,

  • podawanie towaru,

  • obsługa kasy fiskalnej i terminalu (przyuczamy),

  • kontrola zatowarowania sklepu.

Mile widziane osoby uczące się lub chcące zarobić dodatkowe pieniądze.

Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 908808760