2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Wielkopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Krotoszyn
Dodane 18 kwietnia 2024

Praca dorywcza dla POMOCY KUCHENNEJ

Lokalizacja

Krotoszyn

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Do powstającego hotelu IGLOO w Krotoszynie (woj. wielkopolskie)

poszukujemy pracownika na stanowisko POMOC KUCHENNA

Mile widziane doświadczenie, ale niekoniecznie

Obowiązki:

  • pomoc przy przygotowywaniu potraw

  • dbanie o czystość i porządek w kuchni

  • inne prace zlecone przez "szefa kuchni"

Praca "dodatkowa" w tygodniu oraz weekendy - godziny pracy do ustalenia, elastyczny grafik pracy.

Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

Prosimy o przesłanie CV, wyłącznie za pośrednictwem platformy OLX.

Skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Krotoszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krotoszyn
ID: 883066105