2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rzeszów
Dodane 12 kwietnia 2024

Praca dorywcza dla studentów na Rozładunku Mebli

Lokalizacja

Rzeszów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma "WID" Meble serdecznie zaprasza studentów do pracy dorywczej przy rozładunku mebli w terenie oraz w Rzeszowie. Poszukujemy energicznych i zaangażowanych osób, które chciałyby zarobić dodatkowe pieniądze podczas wolnego czasu.

Obowiązki:

- Pomoc przy rozładunku mebli z samochodów dostawczych.

- Organizacja przestrzeni magazynowej.

- Współpraca z innymi pracownikami przy przenoszeniu i układaniu mebli.

Wymagania:

- Status studenta.

- Dyspozycyjność.

- Sprawność fizyczna.

- Chęć pracy w zespole.

Oferujemy:

- Stawkę godzinową 33,00 zł brutto/godzinę.

- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w branży meblarskiej.

- Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 50*******70 od poniedziałku do piątku w godzinach między 8.00 a 16.00.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 911236397