2. Praca
  3. HR
  4. Pozostałe w HR
  5. Pozostałe w HR - Mazowieckie
  6. Pozostałe w HR - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca dorywcza - koordynator z językiem angielskim

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Agencja Pracy Tymczasowej zatrudni osobę, która będzie pełniła obowiązki koordynatora osób anglojęzycznych.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • dyspozycyjność w wybrane dni w tygodniu (głównie godziny dopołudniowe),

  • mile widziany status studenta,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wysoka kultura osobista,

  • samodzielność, skrupulatność, dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzone zadania

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie/wdrożenie pracowników do pracy

  • bieżąca koordynacja pracowników tymczasowych

  • przygotowanie dokumentacji pracowniczej

  • ścisła współpraca z managerem regionalnym w zakresie koordynacji pracowników

Oferujemy:

  • rozliczenie godzinowe

  • umowę zlecenie

  • przyjazne środowisko pracy

Zgłoszenia prosimy kierować na adres:

arkadiusz-małpka-ap-1.pl nr.tel.: 51*******28

lub

aleksandra-małpka-ap-1.pl  nr.tel.: 51*******01

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 913873179