2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Zabrze
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca dorywcza - magazynier - umowa zlecenie

Lokalizacja

Zabrze

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteś pełnoletnim uczniem/studentem i szukasz pracy dorywczej, ale nie masz dużego doświadczenia? Aplikuj!

Praca dorywcza na zlecenie (wybrane dni w tygodniu w godzinach pomiędzy 6-22 lub weekendy 6-14)

Wynagrodzenie za przepracowane godziny

stanowisko: magazynier

Obowiązki :

Praca ze skanerem

Kompletacja zleceń

Lokowanie wyrobu gotowego w półki

Inne prace magazynowe

Zapraszamy do aplikowania!

Droma Sunshade Experts sp. z o.o.

Droma Sunshade Experts Sp. z o.o. to europejski lider w innowacyjnych systemach osłonowych dla obiektów budowlanych, będący częścią globalnej grupy Hunter Douglas - światowego giganta w branży "sun protection and window covering".

Nasza proaktywna postawa, innowacyjne podejście oraz zdolność do szybkiego reagowania stanowią główny czynnik naszego sukcesu. Odpowiadamy elastycznie na potrzeby naszych klientów, tworząc unikalne rozwiązania, które pozwalają nam szybko zdobywać nowe europejskie rynki.

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 910996127