2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Kujawsko-pomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Bydgoszcz
Dodane 13 maja 2024

Praca dorywcza na Recepcji na pół etatu (sezonowa)

Wynagrodzenie

24 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy do Day SPA ze szkołą masażu i sklepem internetowym idealnej osoby do pracy na recepcji, w Dziale Obsługi Klienta stacjonarnego i internetowego, na stanowisko ''CUSTOMER CARE.''

Rozpędzamy się i brakuje nam rąk i czasu, by obsłużyć wszystkie maile, odpowiedzieć na pytania i zrealizować zamówienia ze sklepu internetowego. Idealna osoba, to taka, które będzie naszym 'kontaktem ze światem'. Jeżeli cechuje Cię odpowiedzialność, i pozytywne nastawienie do świata- czytaj dalej.

JEŻELI:

  • jesteś osobą dyspozycyjną w dni robocze od godz. 10:00 do 14:00 lub 16:00-19:00 (lub cały etat 10:00-18:00)

  • lubisz organizować, planować i układać,

  • potrafisz panować nad kalendarzem wizyt,

  • posługujesz się poprawną polszczyzną,

  • jesteś skrupulatna, lubisz ład i porządek,

  • jesteś osobą pozytywną i nastawioną na rozwiązania- chcemy być wsparciem i pomocą dla naszych klientów,

  • cenisz wysoką jakość usług- mamy na tym punkcie bzika:)

  • jesteś osobą skoncentrowaną i skuteczną,

  • lubisz różnorodne zadania,

  • jesteś kreatywna,

  • angażujesz się w to, co robisz na 110%,

  • koncentrujesz się na zawsze na rozwiązaniach, a nie na problemach,

  • nie boisz się wyzwań i pracy pod presją czasu,

  • prowadzisz zdrowy, aktywny tryb życia,

to oznacza, że zdecydowanie chcemy Cię poznać !

MILE WIDZIANE:

  • wykształcenie średnie lub wyższe w kierunkach: marketing, zarządzanie, ekonomia, handel, hotelarstwo, technik masażysta, kosmetologia.

  • Doświadczenie:

* w dziale obsługi klienta lub sprzedaży, lub/i

pracy na recepcji, wraz z obsługą urządzeń biurowych, lub/i

* obsłudze sklepu internetowego,

* prowadzeniu mediów społecznościowych,

* znajomości branży spa& beauty

* znajomość masaży

3. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

OBOWIĄZKI:

  • przygotowanie dnia pracy (szczegółowe obowiązki opisane dokładnie - do omówienia na pierwszym spotkaniu)

  • obsługa klienta stacjonarnego i internetowego : kontakt telefoniczny i mailowy,

  • umawianie wizyt do trzech gabinetów (poznanie nazw, specyfiki i działania masaży (ściąga na stronie oshin.pl),

  • doradztwo w zakresie kosmetyków i olei

  • odbieranie przesyłek kurierskich, sprawdzanie i wprowadzanie towaru na stan magazynowy,

  • obsługa sklepu internetowego: pakowanie, wystawianie dowodów sprzedaży (paragon, faktura), zamawianie kuriera,

  • dbałość o aktualność informacji na stronach,

  • dbałość o bieżący przepływ informacji i organizacje pracy gabinetów masaży.

  • Przestrzeganie Standardów Jakości (do omówienia)

WYMAGANY jest stabilny stan zdrowia, potwierdzony zaświadczeniem lekarskim ( specyfika pracy zobowiązuje do 100% obecności ).

CO OFERUJEMY:

1. Rozwój:

* praca w rozwijającej się firmie o zasięgu ogólnopolskim i europejskim,

* zatrudnienie w stabilnej firmie, będącej marką od 15 lat,

* możliwość uczestniczenia w warsztatach rozwojowych, szkoleniach i zajęciach ruchowych,

* możliwość wprowadzania swoich pomysłów i sugestii,

* duża samodzielność w podejmowaniu szybkich decyzji.

2. Zespół:

* bardzo dobra atmosfera w pracy,

* wzajemne wsparcie,

* przejrzysty podział obowiązków,

* wymagający i jednocześnie wyrozumiały szef.

3. Wynagrodzenie:

* przejrzyste zasady wynagrodzenia,

* terminowe wypłaty,

* 24 zł na rękę za godzinę

* miesięczna premia sprzedażowa w wysokości 5% od kwoty netto sprzedaży stacjonarnej,

RODZAJ UMOWY:

  • Przejrzysta umowa-zlecenie, z opisanym zakresem obowiązków na pierwsze trzy miesiące.

  • Umowa o współpracę, jeśli posiadasz własną działalność.

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Praca stacjonarna, w Bydgoszczy na Okolu, ul. Kraszewskiego

  • Czas zatrudnienia: 3 miesiące ( 01.06- 31.08.2024)

    Jeżeli po przeczytaniu powyższego ogłoszenia czujesz, że to praca dla Ciebie lub masz dodatkowe pytania, to zapraszamy do kontaktu.

SKŁADANIE APLIKACJI:

* prosimy o przesłanie na adres: biuro małpka oshin.pl

CV oraz listu motywacyjnego.

Na zgłoszenia czekamy do 31.05.2024

Każda aplikacja jest uważnie analizowana, jednak zastrzegamy sobie możliwość odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Nasza strona: www.oshin.pl

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 918129070