2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Tuchola
Dodane 05 kwietnia 2024

Praca dorywcza - weekendowa

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Tuchola

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

AFPRO Filters – jesteśmy członkiem światowej korporacji Filtration Group, w skład której wchodzą czołowi liderzy międzynarodowego rynku filtracji powietrza. Uważamy, że każdy ma prawo do czystego powietrza, dlatego też naszym głównym celem jest osiągnięcie zdrowego środowiska życia.

W swoich szeregach zatrudniamy zespół wykwalifikowanych specjalistów i sympatyków tematów związanych z funkcjonowaniem w eko – świecie. Dlatego też chętnie otwieramy się na nowe osoby, dla których działanie na rzecz zdrowego klimatu, pogłębianie wiedzy w tym zakresie oraz wykonywanie pracy zawodowej mogą dalej pójść w parze!

Jesteś studentem lub chcesz dorobić zapraszamy do kontaktu!

Praca w weekendy!

Stanowisko pracy: OPERATOR MASZYN

Nie masz doświadczenia? Nie matrw się - wszystkiego Cię nauczymy :-)

Podstawowe zadania i obowiązki:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych;

  • Nadzór nad bezpieczną eksploatacją maszyn zgodnie z obowiązującymi przepisami

    i procedurami;

  • Relizacja planu produkcyjnego;

  • Kontrola jakości produkowanego wyrobu;

  • Bieżąca kontrola działania maszyn i urządzeń;

  • Zgłaszanie awarii maszyn;

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn;

Wymagania oczekiwane:

  • Zaangażowanie i chęć do nauki;

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym;

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy oraz pracy w zespole;

  • Odpowiedzialność, rzetelność i dokładność w pracy;

Oferujemy:

  • Duże wsparcie merytoryczne na etapie obejmowania nowego stanowiska;

  • Prężnie rozwijające się środowisko pracy, w którym można realizować nowe pomysły i idee wykorzystując swoje doświadczenia;

  • Spotkania integracyjne.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Afpro Filters Sp. z o.o. z siedzibą w Tucholi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Afpro Filters Sp. z o.o. z siedzibą w Tucholi przy ul. Przemysłowej 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Tuchola,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Tuchola
ID: 909593714