2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Starachowice
Dodane 12 kwietnia 2024

Praca dorywcza z elastycznym grafikiem - produkcja

Wynagrodzenie

27,70 - 29,20 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Starachowice

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Jesteśmy firmą z blisko 30-letnim doświadczeniem, jako liderem rynku poligraficznego oferujemy stabilność oraz możliwości rozwoju.

Oferta skierowana jest do osób szukających pracy dorywczej. Jeśli jesteś dostępny/a do pracy na pełny etat - zapraszamy do aplikowania na pozostałe aktywne oferty pracy.

Poszukujemy osób do wykonywania prac pomocniczych w obszarze produkcji. Sam ustalasz sobie grafik! Praca także w niedziele.

Miejsce pracy: Starachowice, ul. Bema 2C

Zakres obowiązków:

  • nakładanie półproduktu / produktu na podajniki,

  • odbieranie, pakowanie produktu gotowego przy wykorzystaniu urządzeń do pakowania,

  • transport półproduktu / produktu gotowego w obszarach maszyn,

  • kontrola jakości.

Poszukiwane kompetencje:

  • zdolności manualne,

  • dyspozycyjność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • uprawnienia na suwnice będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie,

  • możliwość pracy dorywczej w tygodniu lub w weekendy,

  • po efektywnym wdrożeniu możliwość zmiany stanowiska na wyższe (przejścia na etat w przypadku większej dyspozycyjności),

  • szkolenia.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez link:

www.walstead-ce.com/en/career/job-offers/#434

Dziękujemy za zainteresowanie i jednocześnie informujemy, że skonstatujemy się w wybranymi osobami.

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 782230246