2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Orzesze
  7. Obsługa produkcji - Centrum
Dodane 03 kwietnia 2024

Praca Dział Utrzymania Ruchu elektryk mechanik ślusarz

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Orzesze, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma FVZ Deli-Meat Polska Sp. z o. o. renomowany producent żywności mrożonej w związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudni pracownika działu utrzymania ruchu

Zakres obowiązków:

• konserwacja i przeglądy maszyn produkcyjnych według harmonogramu

• bieżące naprawy maszyn

• dbałość, przeglądy i naprawy instalacji znajdujących się w zakładzie

• przygotowanie, przezbrajanie oraz nadzór nad liniami produkcyjnymi

Oczekiwania:

• dokładność i zaangażowanie,

• gotowość do pracy w chłodnych pomieszczeniach,

• książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.

• uprawnienia SEP ( lub chęć i podstawy merytoryczne do ich wyrobienia)

• ogólna wiedza z zakresu mechaniki maszyn

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• zarobki od 5000 zł netto/m-c,

• możliwość nabycia doświadczenia,

• praca w systemie II- zmianowym (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00),

• terminowe wynagrodzenie,

• atrakcyjny system premiowania

• pracę w renomowanej firmie

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następujących klauzul:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę FVZ Deli-Meat Polska Sp. z o. o.”.

Śląskie

Śląskie, Orzesze, Centrum
ID: 765490053