2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Pomorskie
  6. Szkolnictwo - Sztum
Dodane 08 maja 2024

PRACA / EDUKACJA, Nauczyciel Przedszkola

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sztum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W ZWIĄZKU ZE STAŁYM ROZWOJEM POSZUKUJEMY NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO DO NOWO OTWIERANEGO PRZEDSZKOLA

Twój zakres obowiązków

  • Sprawowanie profesjonalnej opieki wychowawczo-edukacyjnej nad dziećmi w wieku przedszkolnym;

  • Planowanie oraz organizowanie zajęć z dziećmi według harmonogramu przedszkola;

  • Dbanie i pielęgnowanie dobrego kontaktu z rodzicami;

  • Realizacja zaleceń przełożonych w ramach działań wychowawczych i opiekuńczych, wykonywanie czynności pielęgnacyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe pedagogiczne o specjalności wychowanie przedszkolne/ edukacja wczesnoszkolna;

  • umiejętność współpracy w zespole i współpracy z rodzicami;

  • empatia, otwartość na samodoskonalenie i innowacyjne metody pracy.

Lokalizacja

Sztum,

Pomorskie

Pomorskie, Sztum
ID: 916873149