2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Świętokrzyskie
  6. Odnawialna - Kielce
Dodane 18 kwietnia 2024

Praca elektryk/elektromonter/monter instalacji fotowoltaicznych

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem instalacji teletechnicznych i elektrycznych w budynkach użyteczności publicznej a także projektowaniem i wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych. W związku z rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektryk/Elektromonter /Monter instalacji fotowoltaicznych

Opis stanowiska:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych (w tym: budowa tras kablowych, układanie kabli, montaż osprzętu, montaż urządzeń)
  • montaż instalacji fotowoltaicznych

Wymagania:

  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i znajomość schematów elektrycznych
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach powyżej 3 m,
  • dyspozycyjność,
  • wysoka kultura osobista

Dodatkowymi atutami będzie:

  • wykształcenie techniczne (elektryk/elektronik/elektrotechnik),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia SEP

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę przy realizacji ciekawych projektów,
  • ubezpieczenie na życie,
  • obowiązki dostosowane do umiejętności, dające możliwość rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 773757230