2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Kujawsko-pomorskie
  6. Odnawialna - Lisi Ogon
Dodane 16 kwietnia 2024

Praca ! Elektryk/ Monter instalacji fotowoltaicznych

Lokalizacja

Lisi Ogon

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

AM Group Solar to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, ciesząca się nieposzlakowaną opinią wśród klientów. Zaufanie budujemy dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu naszego zespołu.

Naszą ideą jest tworzenie dobrej energii na wielu płaszczyznach- zarówno pomiędzy pracownikami, jak i w relacjach z klientami.

Dostrzegamy potrzebę zmian, rozwoju, wprowadzania innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie odnawialnych źródeł energii.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy INSTALATORÓW, ELEKTRYKÓW.

Lokalizacja: Łabiszyn, województwo: kujawsko-pomorskie

Mile widziane doświadczenie dekarskie.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych związanych z montażem fotowoltaiki;

  • Montaż i okablowanie liczników i falowników;

  • Uruchamianie wraz z kontrolą działania i bezpieczeństwa instalacji elektronicznych;

  • Tworzenie protokołów uruchomienia i protokołów pomiarowych dla zapewnienia kompletnej dokumentacji;

  • Wprowadzanie naszych klientów w obsługę instalacji fotowoltaicznej.

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie;

  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w branży odnawialnych źródeł energii na wielu płaszczyznach: fotowoltaika, klimatyzacja, pompy ciepła, stacje ładowania pojazdów.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa, uzależniona od doświadczenia i wykształcenia);

  •  Prywatna opieka medyczna i dodatkowe ubezpieczenie ;

  • Wolne weekendy;

  • Pracę w zgranym, młodym i doświadczonym zespole.

Wymagania:

  •  zaangażowanie i chęć do pracy;

  • pełna dyspozycyjność;

  •  uprawnienia SEP „E” i „D” do 1kV (mile widziane);

  • doświadczenie w pracy przy montażu instalacji fotowoltaicznych- warunek konieczny;

  •  prawo jazdy kat. B;

  •  brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

  • www.amgroupsolar.com

Lokalizacja

Lisi Ogon,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Lisi Ogon
ID: 912140200