2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Lubliniec
Dodane 03 maja 2024

Praca Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu Lubliniec

Lokalizacja

Lubliniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Unilin Flooring Polska Sp. z o.o. to znany w Polsce producent wykładzin podłogowych PCV. Należy do Grupy Unilin będącej światowym liderem w dziedzinie projektowania wnętrz i budownictwa. W ramach grupy zajmujemy się m.in. projektowaniem, produkcją i sprzedażą podłóg laminowanych, płytek i paneli winylowych, płytek dywanowych, paneli dekoracyjnych, systemów ściennych i dachowych oraz płyt izolacyjnych. Zatrudniamy 8100 osób w 105 lokalizacjach na całym świecie. Razem osiągnęliśmy obrót w wysokości 2,7 miliarda Euro w 2021 roku. To dla nas naturalne, że inwestujemy w naszych pracowników oraz w innowacyjne marki i zrównoważoną technologię. Grupa Unilin należy do Mohawk Industries, największej na świecie firmy produkującej pokrycia podłogowe, której obrotywynoszą 10 miliardów dolarów i która zatrudnia 41 600 pracowników.

Obecnie poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko:

Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska:

• Bieżące naprawy, diagnozowanie i usuwanie usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych w zakresie elektrycznym

• Realizacja pomiarów elektrycznych: badania okresowe elektronarzędzi, pomiar rezystancji izolacji, kontrola instalacji elektrycznych urządzeń dźwigowych oraz suwnic

• Stałe kontrolowanie procesów produkcyjnych pod kątem ewentualnych usterek lub awarii • Wykonywanie operacji konserwacyjnych i zapobiegawczych

• Realizacja remontów maszyn i urządzeń

• Prowadzenie dokumentacji technicznej

Oczekiwania:

• Wykształcenie min. średnie techniczne o profilu elektryka, automatyka przemysłowa

• Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

• Ogólna znajomość zasad elektryki, elektroniki, automatyki oraz budowy maszyn

• Umiejętność czytania schematów elektrycznych

• Praktyczna znajomość elektrycznych układów, sterowniczych i zasilających do 1 kV

• Umiejętność konfigurowania podstawowych urządzeń elektronicznych

• Uprawnienia SEP

• Prawo jazdy kat. B

• Umiejętność pracy zespołowej, odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat w międzynarodowej Grupie Unilin

• Rynkowy poziom wynagrodzenia

• Premię wynikową

• Premię frekwencyjną

• Prywatną opiekę medyczną

• Ubezpieczenie grupowe

• Świadczenia z ZFŚS (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne itp.)

• Pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach

• Program Pracowniczych Planów Kapitałowych

• Nagrody za polecenie pracowników

• Możliwość uzyskania nowych uprawnień

Treść klauzuli

Klikając "Wyślij" wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu, zgodnie z obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych) oraz Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz oświadczam, że zapoznałem/am się ze sposobem przetwarzania danych i polityką prywatności dostępną poniżej.

Lokalizacja

Lubliniec,

Śląskie

Śląskie, Lubliniec
ID: 914680477