2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Grodzisk Wielkopolski
Dodane 09 maja 2024

Praca! Elektryk w dziale utrzymania ruchu - od 4000 zł netto

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Quickpack we współpracy z D.T.J Sp.z o.o. z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim , w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracowników na stanowisko: ELEKTRYK

OPIS STANOWISKA:

  • nadzór nad instalacją elektryczną w zakładzie produkcyjnym,

  • wykonywanie planowanych napraw i modernizacji instalacji,

OFERUJEMY:

  • możliwość przyuczenia oraz zdobycia nowych umiejętności,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

  • umowę o pracę,

OCZEKUJEMY:

  • znajomości elektryki, elektroniki

  • preferowane wykształcenie techniczne/zawodowe,

  • samodzielności w działaniu i organizacji pracy,

  • zaangażowania w powierzone zadania,

  • gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku i uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji

Prosimy o składanie CV poprzez platformę OLX. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Grodzisk Wielkopolski
ID: 629783156