2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Dolnośląskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Złotoryja
Dodane 29 marca 2024

Praca Fizjoterapeuta

Wynagrodzenie

7 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Złotoryja

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

OPIS

MarconiMedica to jedna z największych i najnowocześniejszych placówek medycznych w regionie. Specjalizujemy się w rehabilitacji, opiece długoterminowej osób starszych, usługach fizjoterapeutycznych, opiekuńczych i pielęgniarskich. W związku z dynamicznym rozwojem usług w zakresie fizjoterapii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA – praca stała

Miejsce pracy: Złotoryja

Oferujemy:

· konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe w ramach umowy o prace, kontraktu lub umowy zlecenie oraz dodatkowe benefity, w tym karty medyczne i / lub rehabilitacyjne, ubezpieczenia grupowe, ·możliwość rozwoju zawodowego (dofinansowania do kursów zawodowych).

-narzędzia niezbędne do pracy: aparaty typu EIE MT4, sprzęt gimnastyczny itp.

Wymagane:

· aktualne prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty

· dyplom ukończenia studiów

· prawo jazdy

Zakres obowiązków:

· Przeprowadzanie badania fizjoterapeutycznego wstępnego i końcowego z wykorzystaniem testów rekomendowanych przez KIF, w celu określenia planu i zakresu fizjoterapii oraz jej efektów. · Wykonywanie zabiegów z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii i masażu leczniczego

· Prowadzenie dokumentacji medycznej pacjenta zgodnie z rekomendacjami KIF. Oferta również dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacja(at)marconimedica.pl lub recepcja(at)marconimedica.pl z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. " Administratorami danych osobowych przekazanych w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie będą Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne „MARCONI” Sp. z o.o., ul. Wrocławska 50, 58-100 Świdnica, „MARKONI USŁUGI - JERZY MARKIEWICZ”, ul. Wrocławska 50, 58-100 Świdnica oraz „MARKONI” Sp. z o.o., ul. Wrocławska 50, 58-100 Świdnica.

Kontakt telefoniczny: +488*****50

Lokalizacja

Złotoryja,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Złotoryja
ID: 869288713