2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Siemiatycze-Stacja
Dodane 01 maja 2024

praca fizyczna przy pomocy na linii produkcyjnej

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siemiatycze-Stacja

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pater Group S. Daniluk Sp.k. zatrudni:

 Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko pomoc operatora linii produkcyjnej zakładu produkcyjnego betonowej kostki brukowej w miejscowości Siemiatycze Stacja.

Wymagania:

  • brak przeciwskazań do pracy fizycznej

Zakres obowiązków:

  • pomoc przy pakowaniu produktów betonowyc

  • naprawa i zbijanie palet transportowych

  • prace porządkowe na terenie zakładu

Oferowane warunki pracy:

- pełny etat

- po zaliczeniu okresu próbnego umowa na czas nieokreślony

- możliwość pogłębiania wiadomości związanych z produkcją wyrobów betonowych

- wynagrodzenie w granicach od 5000zł do 6000zł miesięcznie brutto w zależności od zaangażowania przy wykonywaniu obowiązków zawodowych, stażu pracy

Miejsce pracy:

Siemiatycze Stacja

ul. Fabryczna 10

17-300 Siemiatycze

woj. Podlaskie

Lokalizacja

Siemiatycze-Stacja,

Podlaskie

Podlaskie, Siemiatycze-Stacja
ID: 910831410