2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Kujawsko-pomorskie
  5. Praca za granicą - Dąb Mały
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca fizyczna w Niemczech - orderpicker - stała praca, dużo godzin

Wynagrodzenie

60 - 64 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Dąb Mały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stała praca na magazynach sklepów spożywczych w Niemczech

Gwarancja godzin - zwykle około 160 h w miesiącu + nadgodziny

Lokalizacja: teren całych Niemiec, również miejscowości przy granicy

Poszukujemy osób z prawem jazdy, chętnych do pracy w Niemczech jako orderpicker.

Oferujemy pracę na różnych działach np. z produktami suchymi lub w chłodni z nabiałem.

Umowa: Niemiecka umowa o pracę, pierwsza na 9 miesięcy, po 9 miesiącach jeśli obie strony są zadowolone, pracodawca chętnie podpisuje bezpośrednią

Stawka: 13,50 euro brutto/h - 15 euro brutto/h + premie

Pok. 1 os. (Nie zawsze dostępny) około 270 euro

Pok. 2 os. około 230 euro

Obowiązki: Zbieranie zamówień ze skanerem, monitorem lub na słuchawce

Wymagania: Znajomość liczebników w j. niemieckim oraz prawo jazdy

Lokalizacja

Dąb Mały,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Dąb Mały
ID: 913857971