2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Gliwice
  7. Utrzymanie ruchu - Brzezinka
Magdalena Szumska
Dodane 30 kwietnia 2024

PRACA - GLIWICE - Koordynator Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Gliwice, Brzezinka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora UTR.

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez nadzór nad parkiem maszyn, ich właściwym serwisowaniem oraz dbałość nad stanem technicznym maszyn;

  • Koordynowanie działań AM, PM w porozumieniu z inżynierami UTR oraz zespołami obszarowymi;

  • Organizowanie pracy podległych pracowników oraz zapewnienie dyscypliny w pracy;

  • Przeprowadzanie szkoleń pracowników w zakresie instrukcji stanowiskocych/pracy/obsługi;

  • Tworzenie i nadzór nad harmonogramami pracy i rozliczanie czasu pracy podległego zespołu;

  • Wdrażanie, przestrzeganie i egzekwowanie standardów jakościowych;

  • Identyfikowanie luk kompetencyjnych i tworzenie planów rozwojowych;

  • Raportowanie wskaźników i wyników do Kierownika UTR.

Tego będziesz potrzebował(a):

  • Wykształcenie min. techniczne;

  • SEP do 1kV;

  • Umiejętność zarządzania personelem;

  • Znajomość podstawowych wskaźników produkcyjnych oraz UTR;

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku – min 1 rok.

Dodatkowe uwagi:

  • Praca w systemie zmianowym,

  • Doświadczenie w pracy ze wsparciem MES, CMMS

  • podstawowa znajomość języka angielskiego będą dodatkowym atutem.

Co oferujemy:

  • Opiekę zdrowotną Luxmed, kartę Multisport;

  • Firmową kantynę (dofinansowane 50% przez Pracodawcę);

  • Ubezpieczenie na życie, program poleceń, premię stażową;

  • Naukę języków obcych (angielski, niemiecki);

  • Wczasy pod gruszą, karpiowe, paczki świąteczne.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Brzezinka
ID: 902156960