2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Chorzów
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca / Gliwice / Rybnik/ Przedstawiciel Handlowy / JADAR / Chorzów

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma JADAR AUTO DARIUSZ SEIF SPÓŁKA JAWNA z Chorzowa jest całkowicie polską i rodzinną firmą zajmującą się dostawą części samochodowych i innych artykułów motoryzacyjnych. Naszą dewizą jest ciągłe podnoszenie poziomu świadczonych usług i lojalności wobec naszych klientów. Wprowadzamy coraz nowocześniejsze narzędzia pracy, ułatwiające naszym klientom proces zakupu towarów oraz ich dostawę. Stawiamy na jakość obsługi, przez ostatnie lata zwiększyliśmy zakres naszej oferty handlowej 4-krotnie. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciela handlowego

Zadania, które na Ciebie czekają:

• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie swojej bazy

• Obsługa Klienta w zakresie sprzedaży części i akcesoriów do pojazdów

• Monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych

• Przygotowywanie ofert handlowych i raportowanie pracy w systemie CRM

• Budowanie realizacji z klientami opartych o partnerską współpracę

• Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Oczekiwania od Kandydatów:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Znajomość lokalnego ryku motoryzacyjnego

• Znajomość budowy pojazdów ciężarowych lub osobowych

• Prawo jazdy kat. B

• Sprawne poruszanie się po środowisku MS Office

• Optymistyczne podejście do świata i ludzi

W zamian oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

• Benefity miedzy innymi karta Mutisport, ubezpieczenie grupowe

• Podstawowe wynagrodzenie + premię uzależnioną od wyników

• Niezbędne narzędzia do pracy: telefon i komputer

• Swobodę działania - lubimy kreatywność i skuteczność w działaniu

• Przyjazną kulturę organizacyjną firmy

Aplikację prosze kierować pod adres email

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 914380781