2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Mielec
Dodane 19 kwietnia 2024

Praca - Grafik komputerowy

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

Projektowanie i opracowywanie składu katalogów ofertowych.

Graficzna obróbka zdjęć

Tworzenie grafik do wykorzystania na stronach www oraz platformach mediów społecznościowych.

Współpraca z zespołem marketingowym w celu opracowywania koncepcji i strategii graficznych.

Obróbka zdjęć.

Projektowanie gadżetów firmowych.

Kontakt i współpraca z wykonawcami i drukarniami.

Zapewnienie wysokiej jakości i zgodności grafik z wizerunkiem marki.

Wymagania:

Minimum dwa lata doświadczenia w projektowaniu graficznym

Doświadczenie w projektowaniu składu katalogów produktowych oraz grafik na potrzeby mediów społecznościowych.

Znajomość narzędzi graficznych, takich jak Adobe Photoshop, Illustrator, In Design, Corel, Canva itp.

Doświadczenie we współpracy z DTP

Kreatywność, zmysł estetyczny i znajomość trendów w projektowaniu graficznym

Zdolność do szybkiego przyswajania nowych informacji i dostosowywania się do zmieniających się potrzeb projektowych.

Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu zadań oraz bardzo dobra organizacja pracy

Komunikatywność i otwartość.

Mile widziane:

Znajomość programów do montażu wideo/animację np. Adobe Premiere, Adobe After Effect, DaVinci lub inne.

Znajomość programów 3D np. ketchup, blender, 3dsmax i dowolnego silnika renderującego.

Na co możesz liczyć u nas:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem uzależnionym od wyników pracy i Twojego doświadczenia;

Ciekawą pracę w zgranym, kreatywnym pełnym pasji i pomocnym zespole;

Sprecyzowane zadania i cele – zawsze wiesz, co masz robić, ale pozostawiamy Ci dużą swobodę działania i jesteśmy otwarci na Twoje pomysły;

Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, itp.);

Brak dress code’u – ubieraj to w czym czujesz się najlepiej;

Coroczna impreza firmowa

Integracje zespołu i firmy po godzinach pracy

Niekorporacyjna struktura firmy

Jeżeli czujesz, że ta praca jest dla Ciebie, nie zwlekaj i aplikuj już teraz!

Być może czekamy właśnie na Ciebie!

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 911199879