2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Warmińsko-mazurskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Olsztyn
Dodane 11 kwietnia 2024

Praca - Handlowiec Olsztyn

Wynagrodzenie

15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Centrum Finansowo Prawne Sp. z o.o. to firma z 20 letnią tradycją w branży finansowo-prawnej w Polsce. Funkcjonujemy od 2004 roku a jako spółka zo.o. działamy od 2013 roku. Wyznajemy zasadę "dbaj o swoich pracowników, a oni zadbają o twoich klientów", dlatego na pierwszym miejscu stawiamy ludzi i ich rozwój. Wszelkie nasze relacje opieramy na szczerości, zaufaniu i partnerstwie, dlatego jeżeli jesteś handlowcem, który sprzeda piasek na pustyni i lód na Antarktydzie, stosując efektowne ale nie agresywne  techniki sprzedażowe - aplikuj do nas. Jeśli podzielasz nasz entuzjazm do finansów i bankowości, chcesz pomagać przedsiębiorcom w rozwoju ich firm, czynić świat finansów lepszym, zaufanym i bezpiecznym, zarabiając przy tym duże, a nawet bardzo duże pieniądze - napisz do nas. Razem zdziałamy więcej!

Stanowisko: Mistrz Sprzedaży

Miejsce pracy: Olsztyn

Zapewniamy:

-Pracę w zgranym zespole

- Stylowe, klimatyczne biuro wraz z aneksem kuchennym

-Telefon służbowy i komputer

-Szkolenia

Opis stanowiska:

Szukamy handlowców, którzy wiedzą, że sprzedaż nie jest dziełem przypadku, ale wypadkową entuzjazmu, umiejętności sprzedażowych i wiedzy produktowej. Którzy są otwarci na nowe wyzwania, na ludzi i na wiedzę. Którzy chcą się uczyć i rozwijać. Którzy chcą podbijać świat i zarabiać duże pieniądze. Szukamy tych, którzy wiedzą, że zwycięzcy nigdy się odpuszczają, oraz to, że ci, którzy odpuszczają, nigdy nie zwyciężają.

Wymagania:

Możesz nie mieć kompetencji sprzedażowych, choć jeśli je posiadasz Twoja kandydatura będzie dla nas priorytetowa.

Możesz nie znać naszego produktu, możesz być debiutantem w branży finansowej, ale jeśli będziesz odważny, głodny nowych wzywań, miał otwartą głowę i zapał do działania - nauczymy cię wszystkiego, co jest niezbędne, by osiągnąć sukces w sprzedaży. Dlatego oczekujemy od Ciebie siedmiu cech - odwagi, samodyscypliny, otwartości, ambicji, wytrwałości, zaangażowania i entuzjazmu.

No i miej prawo jazdy. Może się przydać ;)

Nie szukamy przypadkowych osób, które zawiną się po dwóch miesiącach. Chcemy, byś był naszym partnerem, kumplem, a potem i przyjacielem, który w ramach naszej organizacji realizuje swoje cele.

Dlatego oferujemy:

  •       jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery

  •      onboarding, czyli wdrożenie obejmujące szkolenia z wiedzy produktowej oraz umiejętności sprzedażowych, relacyjnych i komunikacyjnych;

  •      ciągły rozwój, a więc pracę nad własnym doskonaleniem pod okiem menedżerów

  •      duże pieniądze: u nas "sky is the limit", więc jeśli interesują Cię zarobki poniżej pięciu cyfr, oszczędź sobie czasu i nie aplikuj.

Wyślij do nas swoje CV i list motywacyjny na adres: cfpolsztyn(małpa)gmail.com

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 651601341