2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Kujawsko-pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Ciepień
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca: Handlowiec / Telemarketer / Opiekun klienta

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ciepień

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Firma BIOBOR Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

TELEMARKETER /HANDLOWIEC (do spraw skupu zbóż)

Handlowiec/telemarketer jest pracownikiem, który prowadzi zakupy i sprzedaż produktów lub usług za pośrednictwem telefonu, komputera bądź innego sprzętu, umożliwiającego zdalne komunikowanie się z klientem. Pracownik ma za zadanie w atrakcyjny sposób udzielić informacji dotyczącej oferty, zachęcić do sprzedaży i umówić spotkanie przedstawiciela firmy z rozmówcą. Telemarketer korzysta z bazy klientów firmy, z której automatycznie bądź manualnie wybierane są osoby, do których dzwoni. Do jego obowiązków należy też aktualizowanie danych dotyczących klientów w bazie, analiza potrzeb klienta i przyjmowanie reklamacji.

Wymagania:

·         prawo jazdy. kat. B

·         doświadczenie lub umiejętności w handlu

·         otwartość na ludzi, miła aparycja i komunikatywność

·         entuzjazm i energiczność w działaniu

·         umiejętności pozyskiwania klientów

·         zaangażowanie i dobra organizacja pracy

·         osoby zamieszkujące do 30 km od firmy

Zakres obowiązków:

·         tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

·         obsługa klientów w skupie zbóż

·         realizacja zakładanych planów zakupów

·         prowadzenie akcji marketingowych

·         analiza rynku oraz monitorowanie branży

·         budowanie i utrzymywanie więzi z klientami

·         współpraca z zespołem pracowników

Gwarantujemy:

·         dopasowanie formy zatrudnienia do potrzeb kandydata

·         stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie

·         wysokie wynagrodzenie: podstawa + prowizje motywacyjne

·         niezbędne narzędzia i swobodną atmosferę pracy

·         finansowanie podwyższania kwalifikacji

Osoby zainteresowane zatrudnieniem prosimy o aplikowanie (CV wraz z listem motywacyjnym) przez OLX lub dostarczenie dokumentów w wersji papierowej na adres firmy.

Więcej informacji udzielimy telefonicznie: 69*******37.

Lokalizacja

Ciepień,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Ciepień
ID: 753330252