2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Łódzkie
  6. Marketing - Łódź
  7. Marketing - Bałuty
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca home office | reklama | wypełnianie wniosków | także dodatkowa

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Współpracujemy z polską firmą, powstałą w 2008r z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko związane z obsługą klienta w branży reklamowej w trybie zdalnym.

Obowiązki:

  • reklama oraz promocja produktów,

  • nawiązywanie i budowanie dobrych kontaktów z potencjalnymi klientami,

  • obsługa klienta poprzez różne kanały komunikacji (np. mail, czat)

  • udzielanie informacji na temat produktów i usług

  • tworzenie narzędzi reklamowych dla lepszych wynków

Wymagania:

  • dobra obsługa komputera

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i empatia

  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności

  • doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane

Oferujemy:

  • szkolenie wstępne oraz pełne wsparcie w procesie adaptacji

  • szkolenia i opiekę prowadzoną przez doświadczonych trenerów

  • elastyczny grafik pracy

  • system premiowy

  • gotowe narzędzia do pracy,

  • możliwość podjęcia pracy w formie dodatkowej lub stałej

Mile widziane osoby uczące się, ale nie tylko.

Osoby zainteresowane prosimy o kierowanie wiadomości na maila

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 911873347