2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa Górnicza
Gabriela Wojtyna
Dodane 23 maja 2024

praca->III zmiany->transport->od zaraz

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Praca III zmiany Dąbrowa Górnicza

zacznij pracę jeszcze w tym miesiącu !

Oferujemy transport z takich miejsc jak Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Łazy.

Pracuj w firmie produkującej części dla BMW czy Mercedesa

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową, która zapewnia pełne składki ZUS, płatny urlop oraz wynagrodzenie za czas choroby. Chcemy, abyś czuł się pewnie i zabezpieczony !
  • pracę w systemie III zmianowym
  • nadgodziny płatne 100%
  • dojazd pracowniczy z różnych lokalizacji, takich jak Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Łazy
  • premie, premie, premie ! za obecność, wydajność i staż pracy
  • pakiet benefitów, który możesz wykorzystać jako pracownik, obejmujący dostęp do miejsc kulturowych i gastronomii. Dodatkowo, istnieje możliwość wykupienia pakietów dodatkowych w ramach MEDICOVER oraz MULTISPORT aby dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie

zadania

  • montaż produktów i półproduktów na linii produkcyjnej
  • realizacja planów produkcyjnych z zapewnieniem wysokiego poziomu jakości wyprodukowanych detali
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • składanie i segregowanie komponentów motoryzacyjnych

oczekujemy

  • doświadczenia na produkcji min. kilka miesięcy
  • zdolności manualne

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 917117122