2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Opolskie
  5. Budowa / remonty - Lewin Brzeski
Dodane 02 kwietnia 2024

Praca - inżynier budowy

Lokalizacja

Lewin Brzeski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Przedsiębiorstwo budowlane mające swoją siedzibę w Lewinie Brzeskim zatrudni inżyniera budowy.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość programów: Autocad, Norma Pro, MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok.

Obowiązki:

  • prowadzenie i kontrola podległych ekip budowlanych

  • prowadzenie robót zgodnie z przepisami prawa budowlanego

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji budowlanej

  • składanie zamówień

  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

  • Praca w pełnym wymiarze godzin, 1/1 etat

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca na terenie województwa opolskiego i dolnośląskiego

Prosimy o przesyłanie CV na adres email lub kontakt telefoniczny: 606 234 740

Lokalizacja

Lewin Brzeski,

Opolskie

Opolskie, Lewin Brzeski
ID: 725304375