2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Małopolskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Skawina
Dodane 20 kwietnia 2024

Praca jako kurier

Wynagrodzenie

5 500 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BMożliwe środki transportu: SamochódDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Kierowca – Kurier

w DHL Express Poland

Miejsce pracy: Skawina

Szukamy:

Szukamy osób, do pracy w międzynarodowej firmie o wysokich standardach obsługi.

Jeżeli lubisz wyzwania , dobrze organizujesz swój czas pracy , lubisz kontakt z Klientem, jesteś elastyczny i chcesz pracować w młodym energicznym zespole to właśnie praca dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

- doręczanie oraz odbieranie przesyłek międzynarodowych na terenie Skawiny.

Wymagania:

- czynne prawo jazdy kat. B,

- uczciwość, sumienność, zaangażowanie,

- wysoka kultura osobista,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- umowę o pracę

- nowy samochód do wykonywania codziennej pracy

- pracę w nowoczesnej jednostce z pełnym zapleczem socjalnym.

- system szkoleń oraz wdrożenia.

- prace tylko w dniach od poniedziałku do piątku

- możliwość przystąpienia do programu MultiSport, ubezpieczenia grupowego - świeże owoce "na przekąskę" ;)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 905732582