2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ryki
Dodane 06 kwietnia 2024

Praca jako sprzedawca w salonie meblowym Black Red White - Ryki

Wynagrodzenie

4 650 - 5 850 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ryki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dzień dobry! Poszukujemy pracowników do salonu meblowego Black Red White w Rykach na stanowisko sprzedawcy/doradcy klienta.

Czego oczekujemy?

• pozytywnego nastawienia,

• zrozumienia potrzeb klienta,

• otwartości i komunikatywności,

• dostępności w minimum 3 soboty w miesiącu od 9:00 do 13:00 (na tygodniu praca 9:00-17:00).

Dodatkowe atuty:

• umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego,

• podstawowa znajomość obsługi programu Microsoft Excel,

• doświadczenie na stanowisku sprzedawcy,

• doświadczenie na rynku meblowym,

• praca na podobnym stanowisku.

Obowiązki:

• sprzedaż mebli (obsługa klienta, przedstawianie oferty, przygotowanie zamówień oraz nadzorowanie realizacji),

• dbanie o ekspozycję,

• odbieranie połączeń telefonicznych,

• odpisywanie na maile,

• prowadzenie ewidencji sprzedaży,

• utrzymywanie porządku w lokalu.

Co oferujemy?

• zatrudnienie w rzetelnej firmie,

• miłą atmosferę,

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne od sprzedaży.

Praca od zaraz.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV poprzez formularz kontaktowy. Prosimy o dopisek - "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Odezwiemy się telefonicznie do wybranych osób.

Lokalizacja

Ryki,

Lubelskie

Lubelskie, Ryki
ID: 754442311