2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Mazowieckie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Piekary
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca jako stajenny/stajenna w kameralnej stajni pod Warszawą.

Lokalizacja

Piekary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Praca jako stajenny/stajenna w kameralnej stajni.

Zatrudnimy od zaraz pracowitą osobę bez nałogów (niepijący, niepalący), na pełny etat (7 dni w tygodniu) na stanowisko stajennego/stajennej, do obsługi 10 koni w kameralnej stajni koło Mszczonowa, (woj. mazowieckie, kod 96-323).

Zakres obowiązków:

*karmienie koni 3 x dziennie,

*wyrzucanie nawozu i ścielenie w boksach,

*wyprowadzanie/sprowadzanie koni na padoki,

*obsługa traktora (równanie placu i hali)

*bieżące prace porządkowe i naprawy stajenne.

Oferujemy zakwaterowanie w domku na terenie stajni.

Doświadczenie mile widziane, ale nie jest konieczne.

tel 6 0 6 9 5 6 1 0 0

Lokalizacja

Piekary,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piekary
ID: 873404227