2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Śląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Jastrzębie-Zdrój
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca Jastrzębie Zdrój/Żory - Dyrektor Finansowy

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "EKOP" Sp. z o.o. poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: Dyrektor Finansowy

Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój/Żory

Zakres obowiązków:

·      Kierowanie i zarządzanie działalnością w obszarze finansowym i ekonomicznym

·      Nadzór i kierowanie w zakresie finansów w obszarze bieżącej działalności;

·      Nadzór nad sporządzaniem rocznych i wieloletnich planów działalności oraz okresowych raportów z ich realizacji;

·      Nadzór nad sporządzaniem analiz ekonomiczno - finansowych, raportów dotyczących bieżącej sytuacji ekonomiczno – finansowej;

·      Kontrolowanie kosztów działalności w różnych aspektach;

·      Pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania majątku i działalności w formie kredytów, leasingów oraz dotacji;

·      Opracowanie systemu controlingu i audytu, kierowanie i zarządzanie w tym obszarze

·      Prowadzenie polityki cenowej Spółki;

·      Współpraca z instytucjami finansowymi oraz firmami doradczymi;

·      Transformacja Pionu Finansowo-Księgowego oraz Kadrowego.

Wymagania:

·        Wyższe wykształcenie kierunkowe (Ekonomia, Finanse, Rachunkowość, Księgowość)

·        Znajomość przepisów i zagadnień prawa finansowego,

·        Praktyczna znajomość księgowości zarządczej (znajomość budżetowania i controllingu)

·        Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

·        Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia,

·        Rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

·        Samodzielność, systematyczność,

·        Bardzo dobra organizacja pracy,

·        Kreatywność, zaangażowanie i dynamizm w działaniu,

·        Mile widziana znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym,

·        Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

·        Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·        Stabilne warunki zatrudnienia,

·        Umowa o pracę na pełen etat,

·        Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

·        Niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "EKOP" Spółka z o.o. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju (44-268) przy ul. Węglowa 4 wpisanym do rejestru przedsiębiorców, pod numerem KRS: 00

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój,

Śląskie

Śląskie, Jastrzębie-Zdrój
ID: 913830976