2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Otwock
Marcin
Dodane 01 maja 2024

|PRACA JÓZEFÓW - Elektromechanik/Mechanik/Elektryk w utrzymaniu ruchu!

Lokalizacja

Otwock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obecnie dla jednego z naszych klientów, będącego producentem opakowań poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Elektromechanik/Mechanik/Elektryk w dziale utrzymania ruchu (do przyuczenia).

Jesteśmy otwarci na pracownika, który posiada wykształcenie kierunkowe lub pierwsze doświadczenie w zawodzie, chcącego się rozwijać i zdobywać wiedze.

Miejsce pracy – Józefów

Obowiązki:

- naprawa i serwisowanie maszyn produkcyjnych;

- diagnozowanie i usuwanie usterek mechanicznych;

- wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych;

- opracowywanie dokumentacji technicznej dotyczącej napraw i konserwacji;

- zapewnienie zgodności z obowiązującymi standardami i normami bezpieczeństwa;

- współpraca z innymi działami firmy.

Oczekujemy:

- doświadczenia w serwisowaniu i konserwacji maszyn produkcyjnych;

- wykształcenia kierunkowego technicznego;

- praktycznej znajomości schematów elektrycznych;

- umiejętności obsługi urządzeń i narzędzi naprawczych;

- terminowego wykonania zleconych prac serwisowych;

- uprawnień SEP do 1kV;

- gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym(6-14; 14-22; 22-6);

- dyspozycyjności do pracy w pierwszym okresie.

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6-14 (w pierwszych miesiącach pracy, docelowo praca w systemie 3-zmianowym);

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio u klienta;

- wynagrodzenie podstawowe uzależnione od Twoich umiejętności i doświadczenia + system premiowy;

- benefity pozapłacowe( opieka medyczna, pakiet Multi sport, ubezpieczenie na życie);

- możliwość rozpoczęcie pracy od zaraz!

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą pracy koniecznie wyślij do nas swoje CV lub zadzwoń i dowiedz się więcej – 73*******08.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Otwock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Otwock
ID: 896256123