2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 22 kwietnia 2024

Praca kancelaria notarialna Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kancelaria Notarialna Bartosza Katarzyńskiego we Wrocławiu zatrudni osobę, która pracowała już wcześniej w Kancelarii Notarialnej i posiada doświadczenie na stanowisko asystent notariusza/referent notarialny/aplikant notarialny.

Zakres obowiązków mi.in:

·         przygotowywanie projektów aktów notarialnych, klauzul poświadczeniowych i projektów wniosków wieczystoksięgowych,

·         kontakt telefoniczny i mailowy z klientami - udzielanie interesantom informacji w zakresie dokonywanych czynności notarialnych,

·         obsługa sekretariatu ( m.in. rejestracja czynności oraz prowadzenie kart GIIF, kompletowanie dokumentów)

Uprzejmie prosimy o przesyłanie CV drogą mailową na adres:

kancelariakatarzynski[at]gmail.com

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 913649362