2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Siechnice
Citronex Trans Energy
Dodane Dzisiaj o 11:46

PRACA! Kasjer Sprzedawca Dyskont Paliwowy w Siechnicach

Lokalizacja

Siechnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do firmy Citronex Trans Energy Sp. z o.o. poszukujemy na stację paliwową w Siechnicach, osoby, która podejmie się wyzwania na stanowisku: KASJER SPRZEDAWCA.

Miejsce pracy: Siechnice, Dyskont Paliwowy Citronex,

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie NA START 3500 netto (na rękę),

  • Premię uznaniową za wyniki i zaangażowanie,

  • Premię za polecenia pracownicze,

  • Umowę o pracę – elastyczne podejście idealne dla osób uczących się

  • Elastyczny system zmianowy,

  • Profesjonalne wdrożenie na stanowisko pracy,

  • Benefity:

    o Zniżkę na paliwo,

    o Posiłki z oferty gastronomicznej stacji,

    o Medicover Sport,

    o Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe,

    o Opieka medyczna.

KLUCZOWE ZADANIA NA TWOIM STANOWISKU:

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie z najwyższymi standardami obsługi,

  • Dbałość o estetyczny wygląd oraz właściwy sposób ekspozycji towarów,

  • Dbanie o porządek na stacji,

  • Obsługa kasy fiskalnej, wystawianie faktur,

  • Właściwe prowadzenie dokumentacji.

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • Otwartości na kontakt z klientem,

  • Zaangażowania,

  • Gotowości do pracy zmianowej,

  • Mile widziana książeczka do celów epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numer: 797 067 001

Pozdrawiamy

Zespół Rekrutacji

Goldfinch Investments Sp. z o.o. jest centrum usług wspólnych. Prowadzimy kompleksową obsługę procesów kadrowo – płacowych, rekrutacyjnych, sprawozdawczości i doradztwa oraz legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców, bhp oraz obsługę prawną. Obsługujemy firmy z portfela małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających na rynku paliwowym, obrotu walutami, usług hotelowo restauracyjnych, spedycji i transportu międzynarodowego, kompleksowych usług serwisowych samochodów ciężarowych oraz myjni TIR.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Siechnice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Siechnice
ID: 910539594