2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Sosnowiec
Dodane 10 kwietnia 2024

Praca Kasjer/Sprzedawca Lewiatan Sosnowiec Kazimierz

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Firma JS sp. z o.o. działająca w branży spożywczej - sklepy Lewiatan zatrudni pracowników na stanowisku Kasjer/Sprzedawca w sklepie w Sosnowcu przy ul. Piłsudskiego 15 (centrum)

Opis stanowiska:

- obsługę kasy fiskalnej,

-zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,

- rozładunek dostaw towarów, układanie towarów

- dbanie o estetyczny wygląd sklepu, ekspozycję towarów o profesjonalną informację dla klienta.

Wymagania:

- wykształcenie minimum zawodowe (mile widziany profil handlowy),

- rzetelność i uczciwość,

- wysoka motywacja do pracy,

- doświadczenie na podobnym stanowisku i umiejętność obsługi kasy fiskalnej

Oferujemy:

- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

- umowę na pełen etat

- możliwość podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych,

- duże możliwości awansów wewnętrznych.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z podaniem proponowanego miejsca pracy na adres podany w ogłoszeniu. W przekazanym CV prosimy o umieszczenie następującego zapisu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 321367296