2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Dąbrowa Górnicza
Dodane 22 kwietnia 2024

praca KASJER/SPRZEDAWCA MIĘSO/WĘDLINY Lewiatan Dąb. Górn. (Łęknice)

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Firma JS sp. z o.o. działająca w branży spożywczej - sklepy Lewiatan zatrudni pracowników na stanowisko Kasjer/Sprzedawca na dział mięso/wędliny do nowego sklepu zlokalizowanego w miejscowości Dąbrowa Górnicza przy ul. Topolowej 50a/I (Łęknice).

Opis stanowiska:

- obsługę kasy fiskalnej,

- zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,

- rozładunek dostaw towarów, układanie towarów

- dbanie o estetyczny wygląd sklepu

Wymagania:

-doświadczenia na dziale mięso/wędliny (wymagane)

-wykształcenie minimum zawodowe (mile widziany profil handlowy),

-rzetelność i uczciwość,

-wysoka motywacja do pracy,

-doświadczenie na podobnym stanowisku i umiejętność obsługi kasy fiskalnej

Oferujemy:

-stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

- umowę na pełen etat,

- możliwość podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych,

- duże możliwości awansów wewnętrznych.

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 50*******63 lub osobiście po otwarciu sklepu tj. po 20.11.2023r.

W przekazanym CV prosimy o umieszczenie następującego zapisu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 873542522